Hallitus, jäsenkirjeet ...

 

Valmennustoimintaan liittyviä kysymyksiä kannattaa kysyä suoraan Antti Pelkoselta

Päävalmentaja Antti Pelkonen 0400 617 665, antti.pelkonen@varistontennis.net

tai tennishallin kassa 8540404

Jäsenhakemuslomake

Hallitus

Seuran hallituksen jäsenet ja yhteystiedot:

* Lasse Hyyti, puheenjohtaja. lasse.hyyti@gmail.com P. 0407726811

* Teemu Marjamäki. teemu.marjamaki@okmetic.com 

* Janne Janhonen. janne.janhonen@pussikeskus.fi

* Pekka Marjamäki, sihteeri. pekka.marjamaki@iki.fi P. 0505746955

* Leena Kainomaa, laskutus ja kirjanpito. leena.kainomaa@gmail.com P. 0405950525

* Kari Siukonen, kari.siukonen@saunalahti.fi P. 0500639085

* Jussi Ovaskainen, jussi.ovaskainen@saunalahti.fi

* Jyriville Leskinen. jyriville.leskinen@luukku.com 

* Jaakko Ollila, jaakko.ollila@gmail.com