Hallitus, jäsenkirjeet ...

 

Valmennustoimintaan liittyviä kysymyksiä kannattaa kysyä suoraan Antti Pelkoselta

Päävalmentaja Antti Pelkonen 0400 617 665, antti.pelkonen@varistontennis.net

tai tennishallin kassa 8540404

Jäsenhakemuslomake

Hallitus

Seuran hallituksen jäsenet ja yhteystiedot:

* Lasse Hyyti, puheenjohtaja. lasse.hyyti@gmail.com P. 0407726811

* Teemu Marjamäki. teemu.marjamaki@okmetic.com P. 0408498575

* Janne Janhonen. janne.janhonen@pussikeskus.fi P. 0503642618

* Pekka Marjamäki, sihteeri. pekka.marjamaki@iki.fi P. 0505746955

* Leena Kainomaa, laskutus ja kirjanpito. leena.kainomaa@gmail.com P. 0405950525

* Kari Siukonen. kari.siukonen@saunalahti.fi P. 0500639085

* Matti Vehmas. matti.vehmas@fimnet.fi P. 0505256226

* Jyriville Leskinen. jyriville.leskinen@luukku.com P. 0407701134

* Antti Pelkonen. antti.pelkonen@varistontennis.net P. 0400617665